TV ünitesi salonlarınızda bulunan televizyonların odanızda en şık şekilde durmasını sağlamaktadır.

Doğru dekore edildiğinde zarif bir işlevsellik sağlayan üniteler; rafları, dolapları ve televizyon koyacak geniş bölümleri ile odanızı tamamlar. Farklı malzemelerden üretilen modern tasarımları en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dekoratif TV Üniteleri ile Odanıza Renk Katın

Uygun TV üniteleri; tasarım, malzeme, parça çeşitliliği gibi durumlara göre farklı fiyatlarla satılmaktadır. Online satış mağazamızda her bütçeye ve dekora uygun ürünleri bulabilirsiniz. Odanıza renk katacak dekoratif tasarımları sitemizde bulabilirsiniz.

Ucuz TV Üniteleri

Ucuz TV üniteleri arasından kaliteli dokunuşlara sahip olan modelleri  tercih edebilirsiniz. Siyah, beyaz ya da kahverengi tonlarında bulunan üniteler farklı tasarım ögeleri ile her zevke hitap etmektedir. Salonunuzda oturma grubu, sehpa ve yemek masalarınızla uyum içinde bir salon yaratabilirsiniz.

Çocuklarınız Salonda Güvenle Oynasın

Özellikle küçük çocuğu olan aileler için salonda bulunan büyük çaplı eşyalar büyük bir sorundur. Çünkü çocuklar eşyalar devirebilir ya da zarar vermesi söz konusu olabilir. Bu yüzden TV üniteleri özellikle televizyon, oyun konsolu ve DVD oynatıcı gibi elektronik ürünlerinizin sağlam şekilde kalmasını sağlıyor. Böylece çocuklarınızı güvenle salonda oynamaya bırakabilirsiniz.

Aradığınız Konsepti Bulun

TV üniteleri farklı konseptlerde üretilir. Online satış mağazamızda geniş seçenek ağı içinde  aradığınız konsepte uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca odanızın yapısına göre işlevsel olan modeli alarak kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Sitemizi inceleyerek uygun TV üniteleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Tel: 0545 490 33 86
Email: info[@]bmdekor.com

Adres: Ataşehir/İstanbul

İade için;
iade[@]bmdekor.com

Montaj için;
montaj[@]bmdekor.com